Nu am furat nimic, asta e parerea ta, te rog arata-mi tu ce am furat cuvant cu cuvant sau ce vrei tu, eu inchei aici subiectul si ROG un moderator sa inchida THREADul.
Partea cu numele este chestie de bun simt!
Topic inchis!
Versiune printabilă
Nu am furat nimic, asta e parerea ta, te rog arata-mi tu ce am furat cuvant cu cuvant sau ce vrei tu, eu inchei aici subiectul si ROG un moderator sa inchida THREADul.
Partea cu numele este chestie de bun simt!
Topic inchis!
Ce-ar fi sa va certati in privat, a ? Hai, repede pana nu va luati si cate un ban...