Am primit un email din partea lor cum ca ar dori sa afiseze bannere la mine pe site.
citez din email:
A mai folosit cineva sau a mai lucrat cineva cu acest site? netwindows dot roCitat:
"Noi lucram in sistemul pay per click si oferim 7 EURO centi pentru fiecare click ce se efectueaza pe bannerul postat la dumneavoastra. Succesul sistemului pe care il promovam se datoreaza faptului ca este simplu si complet transparent."

