as putea dami pm despre ce e vorba si iti zic daca pot
Versiune printabilă
as putea dami pm despre ce e vorba si iti zic daca pot
mi-e teama ca nu o sa poti , deoarece trebuiesc "copiate" si fisierele .php ...
Hai ma ce #### acum incepem sa discutam despre warez?
Topic closed?
Steff, du-te tare. User banat.