Am trimis banii. Urmeaza sa iti trimit bannerul in decursul zilei de azi.
Multumesc
Versiune printabilă
Am trimis banii. Urmeaza sa iti trimit bannerul in decursul zilei de azi.
Multumesc
S-a eliberat un loc pe prima pagina....indrazniti....primul venit, primul servit.
Il vreau eu. Trimite-mi PM cu detaliile de plata.
Catalin
Mai am un loc liber.....astept doritori.
Il vreau eu.
Da-mi te rog un PM cu detaliile.
Numai bine!
Ultimul loc liber cu numai 5 euro/luna....ieftin ca braga.
Ai PM
Mai ai ceva liber? As fi si eu interesat de unul...
Numai bine!
Imi pare rau....s-a dat
Si nu mai ai pe nici unul care expira curand? Cand mai ai ceva liber te rog sa ma anunti!
Numai bine!