Ok, multumesc, ne-am linkuit :D
Versiune printabilă
Ok, multumesc, ne-am linkuit :D
That's s]Citat:
Postat în original de mircea13 @ Jan 5 2006, 01:18 PM) [post=8694
Ok, multumesc, ne-am linkuit :D
[/QUOTE]
That's some weird shit. E insurat :D
De fapt ne-am link-uit site-urile]Citat:
Postat în original de Cristian Mezei @ Jan 5 2006, 04:20 PM) [post=8697
That's some weird shit. E insurat :D
[/QUOTE]
De fapt ne-am link-uit site-urile man... ne-am incuscrit... :p
<div class='quotetop'>QUOTE(Cristian Mezei @ Jan 5 2006, 02:20 PM) Quoted post</div><div class='quotemain'>
That's some weird shit. E insurat :D
[/QUOTE]
off-topic: nu-i bai, si @mircea13 este...
p.s. topicul a devenit : linkin'nG park
mey, nu va mai ginditi la prostii ... Sintem nevinovati ... :blink:
Dupa ce v-ati link-uit]Citat:
Postat în original de mircea13 @ Jan 5 2006, 04:45 PM) [post=8706
mey, nu va mai ginditi la prostii ... Sintem nevinovati ... :blink:
[/QUOTE]
Dupa ce v-ati link-uit site-wide? :blink: :blink:
Da, site by site :lol:
Citat:
Postat în original de miromulus @ Jan 5 2006, 04:53 PM) [post=8707
Ce repede se ajunge mai nou la off-topic. Damn... si eu is offtopic...
[code]Daca va deranjeaza..puteti cere sa se ]
Dupa ce v-ati link-uit site-wide? :blink: :blink:
[/QUOTE]
Ce repede se ajunge mai nou la off-topic. Damn... si eu is offtopic...
Cod:Daca va deranjeaza..puteti cere sa se stearga ce e Offtopic.
Nu ma deranjeaza, dar as vrea sa nu se uite subiectul initial care ma intereseaza pe mine de fapt :)
Mai am loc pentru link exchange! Si mi-a mai crescut si traficul ;)