numai daca nu era vorba de manele :sick: ....te alegeai cu un BL pr 5 ....
:rockon:
Salutare!
Stiu ca e cam vechi topicul dar daca e cineva interesat de Link Exchange cu blog.ozz.ro sau www .ozz.ro (de preferat eu pun pe blog si voi imi puneti spre ozz.ro) sunt interesat.