Si eu sunt clientul lor.Site-ul meu a fost ras. I-au hackuit doar partial. O parte din siteuri erau online ieri.
Eu unul mi-am invatat lectia acum vreo 10ani si de atunci am devenit paranoic...fac backups prin mai multe locatii:rolleyes: Tin un NAS cu 2 bays doar pt asa ceva. Acum mi-a fosr usor. La 10min dupa refacerea contului am fost online.

