Salutare dragi colegi. De vreo 2 zile ma confrunt cu o problema, legate de hostul de la gator pe care am circa 10 siteuri. Din prima faza, zic ca pare a fi o problema cu un update al datacenterului lor, si de aceea cica siteurile vor mai pica. (ale mele pica intr-una de circa 2 zile). Se mai confrunta cineva cu o astfel de problema?
Multumesc

