Am devenit putin frustrat fata de serviciile (ne)oferite de cei de la Webfactor. Intotdeauna i-am recomandat pentru ca sunt ok, dar vreau sa spun ca de cateva zile bune, site-urile mele nu merg cate 2 - 3 minute zilnic. Nu mi se pare normal. Acum vad ca si-au revenit. Curand vreau sa ii parasesc, e aiurea. A mai patit cineva?

