probabil ca nu a stat sa scrie atat.
A generat pagina respectiva .
Sant tool-uri pentru asa ceva
dar daca a stat si a scris atat inseamna ca e un pic dus cu capul:))
Versiune printabilă
probabil ca nu a stat sa scrie atat.
A generat pagina respectiva .
Sant tool-uri pentru asa ceva
dar daca a stat si a scris atat inseamna ca e un pic dus cu capul:))
mda, e tare omu.. are si adsense =))Citat:
Postat în original de psaico