tocmai l-am dat si eu jos dupa vreo ora-doua, mi se pare ca incetineste...
probabil ca conteaza si tipul conexiunii, pe un adsl de 4mb, se vede cu ochiul liber diferenta la pagini care teoretic ar trebui sa le aiba in cache.
Versiune printabilă
tocmai l-am dat si eu jos dupa vreo ora-doua, mi se pare ca incetineste...
probabil ca conteaza si tipul conexiunii, pe un adsl de 4mb, se vede cu ochiul liber diferenta la pagini care teoretic ar trebui sa le aiba in cache.
Eu cred ca e doar o metoda de a avea si mai multe site-uri indexate. :)
Numai bine!