o intrebare.... de ce google ia site-ul adriana.ro asa in cache ????
ma intreb daca e ceva "necurat" la mijloc...
Versiune printabilă
o intrebare.... de ce google ia site-ul adriana.ro asa in cache ????
ma intreb daca e ceva "necurat" la mijloc...
Cum asa?
Am observat diferenta de culoare, in rest nimic strange.
culoare si in FF cand tragi de scroll bar in jos.. tot se duce.. se duce.. se duce.. si nu se mai opreste..
Mi se pare mie sau nu e in categoria potrivita topicul ?