De atunci tot cauta solutia.
Versiune printabilă
De atunci tot cauta solutia.
This is a good one! :)
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Si eu am facut prostii pe forumul asta cand am intrat de cateva ori beat postand total aberant . A doua zi nu stiam cum sa caut mai repede un moderator sa-mi stearga ineptiile:D Asta insa intrece absolut oriiiiiiiiiceeeee :D
Deci Stan si Bran sunt mici copii pe langa userii acestui forum :)))))))