Doar la mine a aparut noul design de la Google Chrome sau deja este la toata lumea? Mie unul nu-mi place! :( Mai ales modul incognito!
Versiune printabilă
Doar la mine a aparut noul design de la Google Chrome sau deja este la toata lumea? Mie unul nu-mi place! :( Mai ales modul incognito!
Nu vad nici o schimbare, am versiunea 53.0.2785.116 m.
E urat cu spume.
L-am repornit si eu acum, design-ul nu s-a imbunatatit, dar conteaza functionalitatile pana la urma.
Rezolvare:
Citat:
chrome://flags/#top-chrome-md
alegeti non-material din dropdown.