A mai observat cineva ca daca tastezi +(ceva) iti apar paginile din Google plus?
Eu unul acum am observat si sper sa nu ma insel si sa fie o functie mai veche.
http://i.imgur.com/DnIcB.jpg
Versiune printabilă
A mai observat cineva ca daca tastezi +(ceva) iti apar paginile din Google plus?
Eu unul acum am observat si sper sa nu ma insel si sa fie o functie mai veche.
http://i.imgur.com/DnIcB.jpg