haha.
Versiune printabilă
haha.
Ramane de vazut ce va urma :)
Eu totusi nu cred ca se va renunta definitiv la PR.
__________________
http://www.einter.ro
http://www.itbox.ro
Eu zic ca se lucreaza la alt sistem si ca nu va disparea nici pentru muritori de rand.
Ma bazez pe faptul ca majoritatea au pus aceea bara numai datorita PR-ului pe care il afiseaza.
Daca Google renunta la acel PR sigur vor aparea alte bare cu sisteme de notare a site-urilor si atunci multi se vor indrepta spre acele bare.
Stau si ma intreb daca google i-si permite ca din ce in ce mai multi sa aiba bare cu alt motor de cautare incorporat in ele, eu zic ca nu.
Si cred ca in curand vom avea o noua bara google cu PR de la 0 la 100.
poate ca inca mai exista, dar nu mai vor ei sa-l comunice. o sa vina si ziua in care nu o sa mai putem afla nici IBL-urile sau nr. de pagini indexate. cred ca google ne forteaza sa incepem sa facem site-uri pt. vizitatori si nu pt. motoare de cautare, adica sa adugam continut si nu sa cautam sa facem schimb de link-uri sau sa cumparam.
Speculatii ! :)
Page ranking-ul merge..
:shock: :shock: pentru cateva zile PR/ul nu a mers!Citat:
Originally posted by 3w
[b]Speculatii ! :)
Page ranking-ul merge..