intentia mea nu este sa-mi dau in petic, ci sa ma apar. topicul asta este o provocare.
"pe-astia de ce nu-i calca nimeni"
ironii de genul "nu cred ca stie cum se face un contract"
sunt afirmatii jenante carora le-am raspuns cu aceeasi moneda. doriti proba ca ceea ce fac este legal?
v-astept cu o citatie... sa vedem atunci distractie :rockon:
pana atunci din punctul meu de vedere acest topic este foarte relaxant... pentru noi toti, odata cu venirea mea aici...
vrei sa-mi dai ban? imi pare rau dar n-accept decat ron :)
bafta! ultimul meu post.... pana la urmatoarea provocare...

