-
Se pare ca nu am reusit sa fac nimic cu el pana acum.
Il ofer orcui are timp si o idee pentru el.
Cu mentiunea sa am ori spatiu pentru cateva linkuri sau google adsense. Sau vedem noi ca nu e batut in cuie ce am zis.
Ideea e ca vreau sa nu il mai vad asa stand degeaba
-
De dat il dai , insa e o mica problema cu donatia asta , in sensul ca pana la urma domeniul este tot al tau , si se poate intampla ca persoana care il ia ca sa-l dezvolte sa nu se aleaga in final decat cu un multumesc !
-
-
-
-
-
Nu intereseaza pe nimeni?