@100R - Mulțumesc mult!
Versiune printabilă
@100R - Mulțumesc mult!
@100R - Mulțumesc mult!
Am dat Like si click pe "x.co/1buck" acum ce trebuie sa fac?
in aceeasi casuta scrie mare Click here :) click si iti da codul, poti face inca un click si te transfera in godaddy preluand codul tau
Later: a expirat oferta
renew .net la godaddy cu 7.67$ - cod: CWM7
Are cineva probleme cu domeniile .eu luate de la mxhost? Nu știu din ce motiv, dar nici acum nu îmi merg. Am luat unul hostat în altă parte care nu merge deloc, am mai luat unul hostat la ei dar nu îmi merge nici după ipconfig/flushdns + șters cache în browser. Am testat cu freeproxy.ro și am văzut că domeniul hostat la ei merge, deci e posibil să fie de la RDS. Am cumpărat zeci de domenii până acum din altă parte și nu am avut probleme de genul ăsta, în maxim 10 minute mergeau strună.
eu nu m`am apucat inca de treaba cu ele...
bogdan e posibil sa fie o problema de la RDS. Am avut si eu ceva probleme in trecut, dar nu cu cei de la mxhost.
Din cate stiu,cei de la rds isi dau update la 3-4 zile.
cod: CWM7 renew .org la godaddy cu 7.67$