careva a pus un / in plus
Versiune printabilă
careva a pus un / in plus
Nu a pus nimeni nimic in plus.
Sub ce forma ti-a aparut acest url ? Imi poti recreea scenariul ?
toate linkurile de pe forum... categorii etc...
Cred a inceput sezonul de vedenii la unele monitoare. Si Expertu vede nu stiu ce. Macar o confirmare din partea altui user.
No offense. E in spirit de gluma.
am incercat si un link de genul:
http://forum.seopedia.ro//////////////////...google-vf2.html
si merge, cred ca vine de la regula de mod_rewrite...sau alta posibilitate, cine mai stie.
mie imi apar asa
http://forum.seopedia.ro//discutii-general...autare-vf1.html
http://forum.seopedia.ro//google-vf2.html
http://forum.seopedia.ro//yahoo-vf3.html
n-are rost sa mai continui
Sterge liniutza in plus si totul va fi bine. Din cauza ca ai in history linkul cu doua "//" - iti incarca asa.
ai dreaptate.
dar cum dreaq am reusit sa am link-urile asa?
ai avut emotii cand ai intrat pe forum, sa vezi vreun reply ceva, si ai apasat de 2 ori "/" :lol:
http://forum.itbox.ro////// merge :p
merge... se mai intampla sa merg pe site-uri si sa tastez de 2 ori si merge
Cred ca e de la notificare, tocmai am primit un email si mi-am adus aminte de problema ta:
--- cut here ---
Hello,
You are receiving this email because you are watching the topic, "nou de la google" at Optimizare si promovare. This topic has received a reply since your last visit. You can use the following link to view the replies made, no more notifications will be sent until you visit the topic.
http://forum.seopedia.ro//viewtopic.php?p=3395#3395
If you no longer wish to watch this topic you can either click the "Stop watching this topic link" found at the bottom of the topic above, or by clicking the following link:
http://forum.seopedia.ro//viewtopic....&unwatch=topic
-- Toate cele bune, Razvan Pop .
--- cut here ---
Dupa ce dau click pe link-ul respectiv (cel cu //) si imi deschide pagina, majoritatea (sau probabil toate) link-urile de pe pagina mi le deschide cu // in loc de /
Cel mai probabil e un path gresit; fie in Administration Panel la phpbb (cel mai probabil), fie in template-ul subSilver.
exact. azi de dimineață mi-am dat seama și eu.
Daca nu e un capat de țară, va rog sa lasam lucrurile deocamdata asa. Avem in plan si schimbare forumului. Acum se lucreaza la altceva.
Oricum multumim pentru intelegere si pentru ca ne-ati anuntat.
dacă este nevoie de ceva ajutor, să spuneți. eu o sa am un mic concediu... si o să am puțin timp liber mai mult :)