In sfarsit totul este final, si avem forum din nou.
Toti cei care ar trebui sa aiba access la server, Ftp, Sql, mails and stuff like that sa-mi dea un mesaj sa le fac conturile.
Versiune printabilă
In sfarsit totul este final, si avem forum din nou.
Toti cei care ar trebui sa aiba access la server, Ftp, Sql, mails and stuff like that sa-mi dea un mesaj sa le fac conturile.
dar de ce a durat atat ? scria ca luni seara e gata si e...vineri noapte :(
puneti si voi un index in root-ul domeniului seopedia. ro
Bine ca merge. Sper sa nu mai fie probleme.
Oricum, acuma incepe partea grea. Lucrez la banner si iese destul de fain. Sper sa restructuram forum-ul destul de repede, poate si un nou skin.
Promit sa ma implic si la site-ul de baza seopedia.ro si sa facem o comunitate mare si profesionala de romani.
Spor la treaba.
Later: acuma vad ca s-au pierdut cateva posturi :(
Cateva posturi da ... mai putin de 2 zile de activitate .. Lasa ca nu este asa mare bai pana la urma.
Hai cu banner-ul ala :)
un alt skin ar fi ideal. eu m-am indragostit de cel de la DP :)
e exact la fel adica standard. Doar ca e verde.
:) nu mi-am dat seama, dar arata foarte bine
mai multa atentie site`ului seopedia.ro .... toata atentia.. forumul merge! nu are rost modificari toata ziua la el..
Mai multe skinuri de unde sa isi aleaga userul ar fi nice :)