15 decembrie sa fie 3 luni in cap.
Versiune printabilă
15 decembrie sa fie 3 luni in cap.
Cred ca am dat like la peste 20-30 subiecte de discutii pana acum, si o fac din reflex cred, imi place sa apas "Like" pe unde navighez haha.
Faina chestie oricum!