neah, am dat numa]Citat:
Postat în original de too_night @ Mar 10 2006, 01:44 AM) [post=11955
off-topic: miromuls, cred ca ai dat "-" cui nu trebuia... :)
[/QUOTE]
neah, am dat numai plusuri :) Si azi e noua zi
Versiune printabilă
neah, am dat numa]Citat:
Postat în original de too_night @ Mar 10 2006, 01:44 AM) [post=11955
off-topic: miromuls, cred ca ai dat "-" cui nu trebuia... :)
[/QUOTE]
neah, am dat numai plusuri :) Si azi e noua zi
Avem jucarie acum :D
Ne impartim intre noi... pun'te dom'n'e :D
BUMP...
Poate mai cititi despre acest system si cei din userii noi.
Puteti folosi acum sistemul. E diferit fata de cel precedent.
Incercati sa motivati si sa semnati aprecierile facute.
Nu e obligatoriu.
:cool: