Nu ziceti si voi mersi ca am scos bannerele alea de rahat ? :)
Versiune printabilă
Nu ziceti si voi mersi ca am scos bannerele alea de rahat ? :)
Nu stiam eu de ce am impresia ca lipseste ceva cand am intrat pe forum:))
Zic eu primul: Mersi :P
10x ........
Acum am putea sa o tinem in acelasi ton! Ce urmeaza sa promovam in comunitatea noastra?
Şi eu de cāte ori am intrat mi s-a părut că lipseşte ceva şi nu ştiam ce. Acum că ai spus de bannere am făcut conexiunea. Pe mine unul nu ma īncurcau :)
e cam gol acolo sus. nu vrei sa facem benar icsceingi? :))
Nu vrea :)
Eu propun sa punem un banner cu gagici in locul ramas liber :D
Poti pune unul cu oferta de hosting,cred ca ar merge .