Am refacut director-web.k24.ro! Inscrierea este gratuita si nu cere reciprocal!
Versiune printabilă
Am refacut director-web.k24.ro! Inscrierea este gratuita si nu cere reciprocal!
ori am baut eu prea multe beri, ori tu nu stii ce vrei
directorul e pt siteuri in romana sau in engleza?
categoriile sunt in romana, dar apoi zice:
Please submit titles and descriptions in English only.
Sau ai uitat sa stergi linia asta?
Am uitat sa sterg...hhh!
l-am testat si e ok :)
cam putine categorii... in rest e bine
Mai nou se pare ca cere link...
cam sarac in categorii/subcategorii domenii ... insa keep it clean :)
penibil, penibil, penibil!
-e pusa poza aia cu valid xhtml dar la un simplu click apar 15 erori
-la utile e trecut de 2 ori acelasi link
-linkuri promovate: situri de pe k24 asta
-total linkuri: 154 :)) si mi-e sila sa ma uit prin ele dar pariez ca o gramada sunt oentru situri de pe k24 sau .us
Si toate astea pe prima pagina (care s-a incarcat fara incetare).
Daca nu esti in stare sa te uiti la 2 linkuri mai bine nu mai comenta aiurea ;)
Dar uite, iti fac o favoare si explic mai clar: uita-te la sectiunea utile si vezi unde te duc cele doua linkuri de Avatare. Iti spun eu:
Primu link:
<a href="http://www.e-avatare.biz" target="_blank">Avatare</a> <br />
Al doilea link:
<a href="http://e-avatare.biz" target="_blank" title="Avatare">Avatare</a></p>
Si daca dai click pe ele ...surpriza!!!! Ajungi pe acelasi site. Curios, nu?