Salut.
Am facut un joc browser based de la 0 care a fost furat, cum, nu mai dau explicatii.
Nu e o problema scriptul, deoarece vreau sa-l modific enorm de mult (deja lucrez la un add-on foarte mare, si am planificate altele) , dar ma enerveaza ca textul este 98% ca pe site-ul meu.
Ce as putea face impotriva lui?

