De-ai stii cat imi lipsesc mie forumurile :)
Inca nu am timp serios de tastat pe placul inimii, dar e o idee mai usor. Merci de primirea facuta.
Versiune printabilă
De-ai stii cat imi lipsesc mie forumurile :)
Inca nu am timp serios de tastat pe placul inimii, dar e o idee mai usor. Merci de primirea facuta.