Hmm automat nu suna a bine niciodata mai ales on the net
Manual si uman cred ca e ceea mai buna solutie
Versiune printabilă
Hmm automat nu suna a bine niciodata mai ales on the net
Manual si uman cred ca e ceea mai buna solutie
Diana, acum am gasit topicul si vreau sa te intreb: daca primesti permisiunea sa rescrii articolele cum ai de gand sa o faci? eu am facut o mica manevra cu sinonime, dar nu e prea reusita.
Nu prea cred ca o sa primesti permisiunea sa rescrii articole. Ideea era alta, dar am renuntat la ea din motive etice.
Oricum, softurile alea de rescriere automata lasau paragrafe intregi la fel, doar ca mai bagau cate o fraza la inceput, mijloc si sfarsit, sau cam asa ceva. Deci la copyscape ar aparea destul de mult colorat ;)
"humans do it better". Dar costa