Si eu unul
Versiune printabilă
Si eu unul
si eu unul :)
Si eu.
"Stoc epuizat" :D
Astept articolele (NU advertoriale, adica fara nume de magazine/marci in text) pe PM, in format text sau HTML (pentru o mai rapida publicare).
2 articole deja publicate, celelalte 3 sunt asteptate ;)