Fium o fi luat cu ceva probleme. Il mai astept astazi, sa vedem.
P.S: Multumesc tuturor de confirmare :).
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Mi-a dat si Fium advertorialul. Se poate inchide. Multumesc.
Versiune printabilă
Fium o fi luat cu ceva probleme. Il mai astept astazi, sa vedem.
P.S: Multumesc tuturor de confirmare :).
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Mi-a dat si Fium advertorialul. Se poate inchide. Multumesc.
In sfarsit am trimis si eu materialul, a fost publicat imediat.
Multumesc
Se poate inchide.