Trimit si eu PM
Versiune printabilă
Trimit si eu PM
ai PM de la mine ...
Multumesc tuturor, am raspuns, si voi mai raspunde daca mai apar oferte.
Salut, ai aici oferta mea de advertoriale.
Salut. Ti-am trimis dimineata un PM cu oferta mea, l-ai primit?
Ti-am trimis mesaj si cu oferta mea si nu ai raspuns, l-ai promit?
salut, am primit destul de multe oferte (cam greu sa raspund imediat la toate, mai ales ca vin in continuare).
cei care au fost nu sau da, le-am spus imediat, la celelalte inca mai trebuie sa analizez, dar voi veni cu un raspuns in scurt timp.
IonutToma - da, am primit, in principiu ma intereseaza, o sa revin in aproximativ 24 ore cu un raspuns exact (inca fac ordine in ce am primit si finalizez unele achizitii)
Mihai Alexandru - la fel, ne auzim pe maine
multumesc si scuze ca mi-au mai scapat raspunsuri
Am trimis si eu o propunere..chiar doua.
Colaborare realizata cu succes.