am colaborat, plata la timp + bonus, deci recomand
Versiune printabilă
am colaborat, plata la timp + bonus, deci recomand
Va multumesc tuturor pentru aprecieri. Am mai adaugat cateva siteuri/bloguri. Lista o gasiti aici: http://z8.ro/somnulescu-adv, as vrea sa editez primul post dar nu pot.
Seara frumoasa tuturor si multumesc celor care s-au tinut de cuvant si au facut plata la timp, sper ca au fost multumiti de serviciile mele.
Schimb de articole te intereseaza?
Da, depinde la ce te-ai gandit. Trimite-mi te rog un PM cu siteurile pentru care ai vrea adv. si daca le scrii tu, sau eu. Te-as contacta eu pe messenger dar ma grabesc sa plec de la serviciu.
Tom, nu am uitat, inca astept articolele de la tine :)). Am mai adaugat siteuri, vezi lista http://z8.ro/somnulescu-adv, nu multe dar "mic cu mic se face mare".