A inceput GPEC 2010. In caz ca va intereseaza...
Versiune printabilă
A inceput GPEC 2010. In caz ca va intereseaza...
Un GPEC 2010 facut de UIS, site-ul!
thx for info Diana :happy:
Anul trecut am participat cu gsmnet.ro si ne-a placut raportul juriului si modul de punctare transparent.
Totusi nu inteleg dc nu au pastrat link-urile catre premiile date in 2009...ar trebui sa fie un istoric cu premiile castigate de site-uri, si linkurile sa fie permanente.
Bune evenimentele de genul asta. Ma dispera totusi ca mereu sunt invitati oameni de marketing in loc de oameni de retail pur.
serban, cam toate evenimentele sint asa. Oricum, in general gasesti si oameni buni la evenimente...in functie de interes.
Oricum, sint de acord cu afirmatia ta, evenimentele sint tinute doar de bloggeri, P R si cei din marketing...indiferent de eveniment.