Ce e exact XHTML? Un standard? Un html cu o alta sintaxa?
Versiune printabilă
Ce e exact XHTML? Un standard? Un html cu o alta sintaxa?
uite aicea un raspuns rapid:
documentatie pt XHTML1.0
mc, dar vroiam ceva si mai rapid. def scurta in romana.
iti recomand de acuma sa folosesti google-ul - gasesti f multe raspunsuri acolo, numai daca sti sa cauti.
am gasit asta despre xhtml in romana acu un min:
http://www.siteuri.ro/developer/xhtml-faq.ro.html
merci... :) il foloseam dar mai aveam chestii de facut si eram curios... pe moment.
andypopa te rog sa cauti intai pe net si pe forum...si apoi sa postezi.
Multumesc.
Ok krumel, mii de scuze. Poti sterge asta din partea mea.
Nope.
Nu e ideea de thread-uri. E de informatie.
Thread-ul nu deranjeaza.
Dar in proncipiu e bine sa te informezi si apoi sa dai "share" la informatie sau sa o ceri.
NU e capät de tarä.