Super tare ideea, chiar ti-as multumi pt treaba asta, si cred ca nu sunt singurul.
Ar fi pt noi, cei ce utilizam jQuery o resursa in plus.
Ce sa-ti spun, bafta cu proiectul si speram sa ai materiale de calitate.
Despre logo-uri si layout nu imi dau cu parerea, atat timp cat ai materiale de calitate, chiar nu ma interseaza design-ul.
P.S: la multi ani!

