Pagina 5 din 7 PrimulPrimul ... 34567 UltimulUltimul
Rezultate 41 la 50 din 61

Subiect: Cine mai vinde like de facebook ?

  1. #41
    Avatarul lui CosminAlexandru
    CosminAlexandru este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    34
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Off ne tinem de glume, vrei ceva , imi trimiti un e-mail si iti trimit 200 de printscreen-uri , am sa te rog pe tine sa platesti aceea datorie ok ? Eu iti spun sa nu te bagi in aceasta mocirla ca o sa vii si tu de mana cu ei , eu va dau un sfat astora care nu aveti legatura cu subiectul
    Simplu: Podina Bogdan a injurat , rasism acuzati extrem de grave , trebuie sa le dovedeasca + calomnia , le-a scris va suporta consecintele
    Catalinux19 a spus ca i-am dat teapa dar nu a adus nici macar o dovada clara precum ca i-am dat ci doar alte topicuri carora le-am raspuns cu drept la replica si acolo sa rezolvat problema.
    Asa ca va sugerez astora din lipsa de atentie si posturi sa pastrati distanta ca sa nu va doara
    Citat Postat în original de nrb220 Vezi Post
    ON: CosminAlexandru ne prezinti si noua, colegilor tai de forum amenitarile si jignirile din privat de la colegii amintiti de tine? Cele pe care ai zis ca le-ai primit in privat, se poate (sau ar fi bine) si printscreen!

    OFF: Ai platit gunoiul la S.C. ADMINISTRAŢIA DOMENIULUI PUBLIC ŞI PRIVAT GIURGIU S.A.???

  2. #42
    Avatarul lui nrb220
    nrb220 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    8th February 2014
    Posturi
    238
    Putere Rep
    19

    Implicit

    CosminAlexandru vezi ca tu deja ameninti pe aici si nu e ok. Unde o sa vin si eu? Ce mocirla colega? Chiar crezi ca ne sperii pe toti cu avocatii tai? Eu zis sa iti revizuiesti limbajul legat de anumiti colegi de forum.

    PREZINTA PRINSCREEN / DOVEZI CLARE CU CEEA CE AI ZIS, NU NE MAI SPUNE POVESTI, CA SUNTEM MATURI CAM TOTI DE PE AICI!!!
    Vand fani facebook. PM sau mail nrb220 @yahoo.com

  3. #43
    Avatarul lui CosminAlexandru
    CosminAlexandru este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    34
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Eu iti spun sa iti vezi de treaba ta , eu NU AM ACUZAT PE NIMENI , eu sunt acuzat fara dovezi gen catalinux ) ( esti pe dinafara total ) , Am spus clar , injurile aduse de catalinux si podina se pot citi pe forum si pe skype UNDE AM SPUS CINE DORESTE II TRANSMIT pe e-mail 200 de printscreen-uri , exact daca nu este treaba ta nu te baga, sau esti amic cu ei? sa nu te usture eu atat ti-am spus , Am printat cam fiecare post de aici asa ca eu iti spun sa fi mai rezervat in a te arunca acolo unde nu ai habar doar pentru a strange posturi

  4. #44
    Avatarul lui nrb220
    nrb220 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    8th February 2014
    Posturi
    238
    Putere Rep
    19

    Implicit

    Cosmin, daca acuzi pe cineva public, arata dovezi, nu vorbe... lumea e satula de vorbe. Nu trimite pe mail, pune aici unde ii si acuzi colegi. Nu are relevanta ceea ce zici tu.

    Ce sa ma usture??? BUZUNARUL DE LA SPATE ( Il citez pe Salam)

    Ca sa fiu pe 'limba ta": ma bag pentru ca acuzi niste colegi fara sa aduci si dovezile!!! Daca le-ai facut plangeri cum zici tu, o sa ii zici la procuror / judecator ca le trimiti pe mail dovezile, ca nu o sa le prezinti atunci???? Colega (spre ca nu o sa mai fi pt mult timp) deja ne aburesti.... serios!! Si te rog sa ma crezi, nu la toti ne este frica de plangeri... fie ele si penale!!!! SA ITI INTRE BINE IN CAP!!!

    CE SA FAC CU POSTURILE??? SA POSTEZ IN MARKET??? )) AICI SUNTEM SA NE AJUTAM UNUL PE ALTUL, NU SA NE ACUZAM RECIPROC!!!
    Vand fani facebook. PM sau mail nrb220 @yahoo.com

  5. #45
    Avatarul lui CosminAlexandru
    CosminAlexandru este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    34
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Aberezi , ti-am spus , catalinux19 trebuie sa aduca dovezi , nu link de pe alte forumuri stii macar sa citesti ? Esti pe dinafara total, de acum incolo te rog sa iti vezi de posturile tale , De ei am AC eu
    Rog un moderator sa ofere tuturor warn pentru off-topic
    Ultima modificare făcută de CosminAlexandru; 10th March 2017 la 21:10.

  6. #46
    Avatarul lui Dan
    Dan
    Dan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    107
    Data înscrierii
    17th November 2004
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    3.358
    Putere Rep
    107

    Implicit

    As dori si eu un rezumat daca se poate.
    Inteleg ca un cetatean are sa-i dea bani altui cetatean? Am inteles bine?
    I-a dat banii? Sunt impacate partile?

  7. #47
    Avatarul lui CosminAlexandru
    CosminAlexandru este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    34
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Dan , un cetatean mi-a facut 60% dintr-un website , eu am lipsit din motive personale/familiare ( deces ) Sa crizat , din tigan , borat , tepar etc... nu ma scos falsificator si ce ia mai venit lui in minte. L-am lasat in pace , si-a primit banii respectivi pe cota parte din munca sa.
    Munca lui nu a fost dusa pana la final, pentru a nu exista discutii ulterioare , am sters acel website din servele noastre si cineva lucreaza deja la alt website.
    Individul Catalinux19 mi-a adus la cunostinta faptul ca l-am tepuit , a fost rugat sa aduca o dovada .. mi-a adus un link de pe un forum , l-am avertizat de N ori ca nu poti venii si aduce acuze asa alandala ca ti-se pare tie ca esti destept.
    ( Bineinteles amici fiecaruia au sarit in aparare )
    Iar eu persoanele ce ma defaimeaza, calomniaza, sau aduce jigniri rasiste , 2 dintre ei au plangere a mai ramas unul. ( Si nu sunt tigan sunt mai alb decat mamele lor ) Dar chiar si asa nu vad de ce sa suport astfel de tampenii.
    Pe aceasta tema te rog pe tine sa ceri dovada , sa oferi warn celor offtopic.
    Daca doresti iti ofer o lista cu utilizatori seopedia , ce au lucrat cu mine in bune conditi si au primit sume cuprinde intre 0,50 eurocenti si 1200 ron pentru diverse servicii.

  8. #48
    Avatarul lui Dan
    Dan
    Dan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    107
    Data înscrierii
    17th November 2004
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    3.358
    Putere Rep
    107

    Implicit

    Astept pareri si de la ceilalti.

  9. #49
    Avatarul lui Pancu
    Pancu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    12th August 2010
    Locaţie
    Sibiu
    Posturi
    393
    Putere Rep
    28

    Implicit

    Pai uite pe mine nu m-ai platit, desi m-ai mintit de 2 ori ca ai trimis banii.
    Deci pot zice ca esti tepar, nu?

  10. #50
    Avatarul lui bogdanpodina
    bogdanpodina este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    14
    Data înscrierii
    11th October 2016
    Locaţie
    Baia Mare
    Posturi
    73
    Putere Rep
    14

    Implicit

    Si mie mi'a zis de vreo 4 ori ca mi'a bagat 100lei , si abea dupa o luna , a bagat doar 60lei

Pagina 5 din 7 PrimulPrimul ... 34567 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Google va vinde reclama pe Facebook
    De puthre în forumul Stiri Social Media
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 27th April 2015, 19:32
  2. De acum poti vinde mai eficient pe grupurile de pe Facebook
    De AntonioTony în forumul Stiri Social Media
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 8th April 2015, 19:24
  3. Vinde cineva share-uri pe FaceBook?
    De Clax în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 19th October 2013, 19:15
  4. Facebook vinde activitatea userilor
    De danP în forumul Stiri Social Media
    Răspunsuri: 21
    Ultimul Post: 2nd February 2011, 08:02
  5. Facebook vinde activitatea userilor
    De danP în forumul Stiri despre motoarele de cautare, SEO si Marketing
    Răspunsuri: 20
    Ultimul Post: 31st January 2011, 13:48

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •