M-am apucat eu. Tot dadeam milioanele la RTC desi intram doar dupa 11 (2-3 milioane pe luna), aveam vreo 5 siteuri facute pana in 2001. Degeaba. Doar spamerii au facut bani seriosi.
Versiune printabilă
M-am apucat eu. Tot dadeam milioanele la RTC desi intram doar dupa 11 (2-3 milioane pe luna), aveam vreo 5 siteuri facute pana in 2001. Degeaba. Doar spamerii au facut bani seriosi.
Nu stiu ce sa zic... eu incerc sa imi aduc site-ul cat pot mai in fata printre milioane de rezultate concurente...si usor usor merge. legal :P