ce parere aveti de http://www.mento.ro e nou e destul de misto si seamana cu google !! astept si parerea voastra nu e al meu !!
Versiune printabilă
ce parere aveti de http://www.mento.ro e nou e destul de misto si seamana cu google !! astept si parerea voastra nu e al meu !!
Este destul de demult pe piata...
tu faci anumit topicurile astea, te rugam sa mai cauti pe forum inainte sa postezi... ma bucur cel putin nu ne-ai cerut sa-ti sugeram un domeniu.