Sunt convins ca unii o sa spuna "Asa, si ..." ... dar eu am fost tare incantat cand am vazut ca se mai intampla si la altii (cu toate ca este beta :tongue: )
Versiune printabilă
Sunt convins ca unii o sa spuna "Asa, si ..." ... dar eu am fost tare incantat cand am vazut ca se mai intampla si la altii (cu toate ca este beta :tongue: )
Hahah, ai citit mai mult decat trebuia si te-a prins :D
Da...sint mai multe. Oamenii au dreptuile de autor valabile pana anul trecut. Deci puteti, daca puteti, face ce vreti cu el.
Just joking.