Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 36

Subiect: Teapa sau nu?

CosminAlexandru este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    30
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

Implicit Teapa sau nu?

ATENTIE!
    Acuzatiile nu au fost dovedite de catre autorul topicului. Accesul acestuia a fost interzis pe acest foum pentru:
    - Acuzatii fara dovezi
    - Injuraturi
    - Amenintari

Administratia

In urma cu ceva timp a fost contactat pentru un website , a creat 60% din el , am avut un deces in familie a fost rugat sa astepte 2-3 zile pentru banii. A primit echivalentul la munca sa prestata ( instalarea unu-i script de pe internet + mici modificari ). In urma proastei sale educatii ( cuvinte rasiste etc.. ) a fost rugat sa dispara de acolo de unde a iesit.
    Proiectul a fost abandonat , ne-am uitat pe host , individul stersese absolut tot.
    A fost contactat pe skype ( telefonic ne-a trecut numarul de telefon la blocat ) a spus ca el nu trebuie sa de-a nici refund si nici fisierele ulterior a dat block si pe skype.
    ( Culmea pe website-ul stimabilului website-ul nostru apare in portofoliu )
    Usere pe seopedia: rauldirle si bogdanpodina

Print: Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting , Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting , Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
    Ultima modificare făcută de Dan; 10th April 2017 la 15:16.

bogdanpodina este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    6
    Data înscrierii
    11th October 2016
    Locaţie
    Baia Mare
    Posturi
    70
    Putere Rep
    6

Implicit

Le luam pe rand . Rauldirle e un coleg , nu e contul meu .
    Colegii de pe seopedia stiu deja povestea , aminteste'ti ca a fost un topic destul de lung despre tine .
    Mi'am facut treaba , urma sa fiu platit (100lei) . Au trecut 2 saptamani , si abea apoi am primit 60lei . In astea 2 saptamani , aproape zilnic imi ziceai ca ai trimis 100lei . Intre timp apare scuza , ca ti'a murit copilu . Dupa 2 saptamani , mi'ai pus 60lei in cont si ai zis sa'mi iau munca de pe host si sa dispar asta am facut . Am sters website'ul facut de mine de pe host , si bafta . Acum , dupa o luna , te trezesti ca nu'i ok , si ca vrei ori scriptul ori banii inapoi . Ti'am zis si pe skype o sa primesti returul exact cum am primit si eu suma completa (adica niciodata) . In + , eu nu lucrez cu jumatati de masura . Daca vrei tot scriptul , mai platesti 40 lei , si il trimit . Daca nu , situatia ramane cum ai cerut. E absurd sa zici ca am facut doar 60% din moment ce am stabilit pe skype impreuna ca site'ul e finalizat .
    In + , am lucrat cu un numar frumos de useri de pe seopedia , si nu cred ca vreunul se poate plange de serviciile mele , sau de seriozitatea mea . In schimb , il invit asa , din start , pe userul Pancu , sa isi spuna parerea despre tine
    O zi buna !

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    30
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

Implicit

Sigur, Esti doar un tepar de 15 ani , sa vedem ce parere are politia despre inselatoria asta si parinti tai .. ca tocmai le cautam profilele de facebook . O sa ne distram teparus. Am spus am un deces un familie , revin cu detalii imediat dupa terminare ( inca am whatsupp ) imediat ti-ai primit banii , era inca site activ cand ti-am spus de faptul ca , colaborarea sa incheiat dar tu ai sters tot mai exact ai intrat abuziv in hosting si ai sters . Sa isi spuna amici tai parerea despre mine nu ne intereseaza. TEPAR ORDINAR + Santajist tot eu sa iti platesc sa imi dai ceea ce eu am platit? Rog un moderator sa ia masuri

Reputatie:
    6
    Data înscrierii
    11th October 2016
    Locaţie
    Baia Mare
    Posturi
    70
    Putere Rep
    6

Implicit

Las linkul asta aici , si propun banarea userului . Mai multi il cunoastem , am mai avut discutia asta:
    Cine mai vinde like de facebook ?
    In + , pana si parintii mei te cunosc despre politie , ce sa zic . Incearca sa platesti taxele la gunoi data viitoare, acolo prin Giurgiu .

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    30
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

Implicit

Caracter de colorat prietene nu stau in giurgiu , ai numele meu de pe o.p bancar ). Foarte bine ca ma cunosc , ii invit sa imi inapoieze bannii.

Reputatie:
    6
    Data înscrierii
    11th October 2016
    Locaţie
    Baia Mare
    Posturi
    70
    Putere Rep
    6

Implicit

Curios , cand "colaboram" si te intrebam daca ai facebook , ziceai ca nu folosesti asa ceva .
    N'avem ce sa facem . Mereu se gasesc d'astia . Daca mai e cineva interesat , Stan Cosmin Alexandru e numele . Va invit sa dati un search pe google

Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    18th January 2016
    Vârstă
    30
    Posturi
    63
    Putere Rep
    0

Implicit

Pai sa de-a ) ia arata-ne o.p asa scrie pe el ? Baiete fabulezi si ti-am spus de 200 de ori ). in fine ii rog pe parinti tai colorati sa imi restituie banii ca tu esti doar un minor prost educat de 15 ani. Totusi ai niste banii necuveniti + santajist cica sa iti mai dau tot eu asta a fost buna. si ultimul meu reply a fost acesta

Dan
    Dan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    99
    Data înscrierii
    17th November 2004
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    3.366
    Putere Rep
    99

Implicit

Citat Postat în original de CosminAlexandru Vezi Post
    In urma proastei sale educatii ( cuvinte rasiste etc.. ) a fost rugat sa dispara de acolo de unde a iesit.
    O dovada te rog. Verificabila.
    Trust, but verify.

Reputatie:
    6
    Data înscrierii
    11th October 2016
    Locaţie
    Baia Mare
    Posturi
    70
    Putere Rep
    6

Implicit

Mai las un link .
    https://rstforums.com/forum/topic/10...n-din-giurgiu/
    Un administrator de pe rstforums are o poveste despre tine . Mie mi se pare interesanta, si cunoscuta.

Rapsodia este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    19
    Data înscrierii
    18th March 2013
    Locaţie
    Hungary + Chișinău + Câmpina
    Posturi
    2.315
    Putere Rep
    19

Implicit

Stiu ca m-ai amenintat si pe mine cu tot felu de... nu stiu ce, dar totusi imi permit sa intreb: de ce apare numele tau legat mereu de teapa? aici nu zic ca dai tepe, dar de ce zice lumea ca le dai?
    Ofer servicii Social Media Marketing!. Articole contra cost Oferta generala, ro, fr si ru aici!

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Am luat teapa
    De danmarian în forumul Comert electronic, e-Commerce
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 29th October 2011, 22:02
  2. Am luat teapa
    De piciu1993 în forumul Comert electronic, e-Commerce
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 4th October 2011, 07:48
  3. profitsigur.ro, teapa sau nu?
    De Popescu Marian în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 23
    Ultimul Post: 4th December 2010, 21:51
  4. TEapa de la BRD
    De florin în forumul Raportari Phishing - Banci/Servicii etc.
    Răspunsuri: 25
    Ultimul Post: 13th September 2006, 11:19

Permisiuni postare

• Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •