Salut,
Nu mi`am permis sa postez la intalniri si conferinte... insa am vazut ca ati fost pe la Iasi, pe la Cluj :D
Toate ca toate da pe la Sibiu cand ajungeti?
Versiune printabilă
Salut,
Nu mi`am permis sa postez la intalniri si conferinte... insa am vazut ca ati fost pe la Iasi, pe la Cluj :D
Toate ca toate da pe la Sibiu cand ajungeti?
Pai in iasi nu au fost dacat vreo 5-6 oameni...dintre care 3-4 din Iasi. CU plus sau minus.
In Cluj nu stiu ce a fost..pentru ca nu am participat.
Nu imi programez o iesire din oras pentru o perioada de timp.
Sibiul e extraordinar..am fost la Artmania.
Poate voi reveni..
Cand ai timp, be my guest. Sincer sa fiu nu stiu cati useri de pe forum sunt din Sibiu.
Hai sa facem un Poll.
Cine e din sibiu sa voteze aici da.
Sper sa nu raman singurul...
Nu esti singurul, mai este cineva care are trecut la locatie Sibiu.
:) da si are un singur post si ala din 17th November 2005 care e la prezentare forumisti. Da mai asteptam poate nu si`au declarat locatia.
Eu sunt din IASI dar vara imi fac concediul pe valea Oltului, la Cozia, la o ora de mers pana in Sibiu. Nu am apucat sa vizitez Sibiul dar mi-as dori, poate reusesc vara asta.
Deci facem o cofnerinta in Iasi cu un auditoriu de 1 persoana ? :D