OK, engine. In ce fel comunicam cu un astfel de concept?
Versiune printabilă
OK, engine. In ce fel comunicam cu un astfel de concept?
Aaaa .. what?!
Scuze, dar nu am inteles absolut nimic...
Ovidiu, ti-am mai spus, asta nu e un forum pt tine.
Inca un post si ban.
Who the heck is Ovidiu Bufnila? E un fel de burvi de pe softpedia?
Prieteni vechi din Learn.Reflex.ro. Are si el multe de spus, nu am nimic cu asta, insa il rog (iar) nu aici (Seopedia).
Thread inchis.