In schimb ai in semnatura un link invalid :) Pe cine ajuta?
Versiune printabilă
In schimb ai in semnatura un link invalid :) Pe cine ajuta?
s-a rezolvat si cu semnatura
la fani facebook nu prea cred .... si chiar nu ma supar dar unele detalii daca esti interesat ar fi mai bine daca le-am discuta in privat
Nu te-am intrebat ce crezi.
Am vrut sa te ajut de la inceput sa-ti faci vizibila oferta.
Acum nu inteleg de ce le numesti "atractive" in conditiile in care sunt mai mari decat cele pe care le gasesi utilizand butonul de cautare.
la fani facebook fata de restul colegilor de pe forum am pretul aproape la jumatate ...
iar la inscrieri in directoare am trecut acum 50 lei ... avand in vedere ca e vorba de 800 de directoare.