@Nichita - cand sunt dovezi clare de reavointa da, sunt de acord, ar trebui sa stim de cine ne ferim.
Mi s-a parut doar ca pe topicul asta tendinta este "sa se dea nume", fara sa se gandeasca userii la cazul in care ei ar fi victima unei neintelegeri si le-ar fi tarat numele prin noroi.
Repet, discutia este principiala, nu cunosc numele celui care a dat gres.
In alta ordine de idei - useri foarte laudati m-au dezamagit si altii, cu reputatie indoielnica, s-au purtat onorabil cu mine. Cu toate astea, un tepar va ramane tepar si trebuie dat in vileag. Nu cred ca este cazul in topicul de fata.

