Nu, merita felicitari, pentru efort. Daca eram 30 pe forum care "scriau", atunci era un lucru normal. Cum nu suntem, si 99% sunt cu intrebari si raspunsuri, atunci e normal sa apreciezi un post, dar nu poti aprecia tampeniile.
Cred ca e vremea sa intru si eu in starea de "distractie" si sa renunt la scris, e mai usor doar sa citesti forumul, sa te amuzi si sa-ti vezi de ale tale.
Daca eu iti spun prostii, tu imi dai plus? Trebuie sa verific reputatia primita de la tine, si sa o anulez.
Ultima modificare făcută de Tom; 29th June 2013 la 16:56.
Nu trimite PM cu intrebari, posteaza pe forum! Nu ofer sfaturi, audit sau raspunsuri pe PM.
Daca ar trebui sa dau reputatie doar pentur chestii super, cam toti ar fi pe rosu, eu apreciez si munca
Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama
Eu apreciez scaunele de birou din piele.
Trust, but verify.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)