Eu zic ca data viitoare sa-l lasam pe forum. Dam un avertisment la toti userii ca sa stie ca e el si sa nu lucreze cu el, si ii punem comentarii dalea "as fi interesat dar sunt foarte ocupat abia peste 3 luni ma eliberez" sau "foarte buna oferta ta dar am facut deja planificarile de buget, sa vedem la rectificarea din august daca gasim buget sa lucram" etc.![]()




Răspunde cu citat

da din ala stiu de toate dar mai nimic [ adica fac si site, mai si scriu, mai ma chinui orbeste pe SEO, etc.? - webmaster parca ziceau unii? deci pe scurt, astia sunt in IT angajati sau aici intra programatorii?

