Navigand hai-hui pe net am dat peste o stire interesanta, chiar foarte comica despre IQ-ul utilizatorilor de browsere web.
Cel mai slab IQ il au utilizatorii de Internet Explorer
Apropo , tu ce browser folosesti ?:))
Versiune printabilă
Navigand hai-hui pe net am dat peste o stire interesanta, chiar foarte comica despre IQ-ul utilizatorilor de browsere web.
Cel mai slab IQ il au utilizatorii de Internet Explorer
Apropo , tu ce browser folosesti ?:))
:)) cu ce se mai ocupa societatiile astea de cercetare
Tare!
Am auzit si eu de studiul respectiv. De obicei nu prea am incredere in studii ...
Eu folosesc Chrome, de care sunt foarte multumit.
Se pune daca folosesc IE pentru verificarea pozitilor din serp?
Eu folosesc Firefox dar oricand as merge pe chrome daca as avea aceleasi extensii ca si aici.
Chrome mi se pare cel mai rapid si stabil dintre toate.
Eu folosesc toate cele 4 browsere, dar firefox are un procentaj de peste 90%
Ce mandru sunt ca preferatul meu e opera :)
In ultime vreme m-am prostit totusi, e chrome mai la indemana
Eu folosesc Chorme 90%, Firefox 9.99% iar IE 0,01% ca sa descarc cele doua browsere dupa ce am instalat Windows-ul.
Se pare ca google chrome mi-a captat atentia si de cand il folosesc nu am avut nici o eroare si se misca muuult mai bine decat firefox care consuma resurse foarte multe resurse.
Intel Core i5/i7 (R) s-a inventat pentru Firefox, nu pentru jocuri high definition :)