Baieti daca vreti sa plecati in vacanta va recomand Zakynthos :whistle:
E de inscrieri, locuri garantate, exotice... na..
ps. nu sariti ca spamez :P ca mie nu-mi iese nici un ban din asta, poate de o bere de la voi daca va place ;)
Versiune printabilă
Baieti daca vreti sa plecati in vacanta va recomand Zakynthos :whistle:
E de inscrieri, locuri garantate, exotice... na..
ps. nu sariti ca spamez :P ca mie nu-mi iese nici un ban din asta, poate de o bere de la voi daca va place ;)