Vipe, cumva faci spam pe blogurile dofollow?
Ataşament 1681
Mi se pare o prostie sa spamezi un SEO, nu te gandesti ca esti prins?
Versiune printabilă
Vipe, cumva faci spam pe blogurile dofollow?
Ataşament 1681
Mi se pare o prostie sa spamezi un SEO, nu te gandesti ca esti prins?
<lipsa text>
Vipe, pe cine sa ajuti? Nu vad ca te adresezi cuieva...
Vezi si refferalul de unde ai venit... tu faci cumva hunting?
Tu asta intelegi ca inseamna spam? Nu ma mira.Citat:
.Am spamat ca mi-am pus nikname-ul pe comentariu?
Am spamat ca mi-am pus site-ul in spatiul destinat si nofollow?
<lipsa text>
Mi se pare mie sau e intamplatoare venirea ta pe postul ala de pe site-ul lui Cretu Remus? Pe blogul lui Remus tot de pe un post despre dofollow ai venit.... si dupa ce cautare, oare?
E coincidenta ca postezi pe un astfel de post cand tu ai o lista de site-uri dofollow? Crezi tu ca Andrei, care e membru SEOpedia, nu stia de lista ta site-uri dofollow? Crezi tu ca un astfel de comentariu iti e aprobat, mai ales ca e facut pe un blog de SEO?
Nu imi raspunde, comentariul tau e in spam. N-ai invatat mare lucru de pe topicul asta...
<lipsa text>
V-am facut un thread special al vostru.
daca 80.000€ se pot recupera intr-un an jumate, cat face posesorul pe luna?
4444 :))
Vipe esti inconjurat.. da-te prins!