m-am inscris si eu acum 2 zile...mai mult din curiozitate
e drept ca platesc destul de bine pe click (am 18 clickuri toate la 0.28 centi) insa trebuie mentionat ca rata de click este mult mai mica decat la adsense. (ad-urile arata chiar a ad-uri, nu prea mai poti spera la click-uri de la useri care nu stiau ca de fapt aia e o reclama), mai concret in cifre 18 click-uri la 4000 de afisari, 0.45% ctr.....foarte putin

